ნახევარფინალში მონაწილე უმცროსი ასაკის გუნდები

1. „ზანდუკი“ _ ქარელის წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია  (+1)
„ჯვარი“ _ ხაშურის წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. გიმნაზია (-1)

2.,,ჭულელა“ _ ადიგენის რ/ნ, ზანავის საჯ. სკოლა (+1)
„ნათელი“ _ ადიგენის რ/ნ, ქვემო ენთელის საჯ. სკოლა (-1)
„ლაზარე“ _ თიანეთის #1 საჯ. სკოლა (+0)

3.,,იმედი“ _ ყვარლის რ/ნ, სანავარდოს საჯ. სკოლა (+1)
„კიდობანი“ _ საგარეჯოს #4 საჯ. სკოლა (+0)

4.,,სათნოება“ _ რუსთავის #22 საჯ. სკოლა (+1)
,,ძლევაი“ _ რუსთავის N4 საჯ. სკოლა (+1)

5.,,ითიკანი“ _ ქუთაისის N30 საჯ. სკოლა (+0)
„კარიბჭე“ _ ხონის ტექ-შემოქმედებითი გიმნაზია (+1)

6.,,ღვთის მოშიშნი“ _ მესტიის რ/ნ, ლატალის საჯ. სკოლა (+1)
„ფერისცვალება“ _ ჩოხატაურის ყოვლადწმინდა ღვთისმშობლის სახ.გიმნაზია (+1)

7.,,მნათე“ _ ზუგდიდის რ/ნ, რიყის საჯ. სკოლა (+1)
„დასაბამი“ _ თბილისის N191 საჯ. სკოლა (+1)
ნახევარფინალში მონაწილე უფროსი ასაკის გუნდები

1.„ფერისცვალება“ _  წალენჯიხის N1 საჯ. სკოლა (+0)
,,ბეთელი“ _ ზუგდიდის რ/ნ, რიყის საჯ. სკოლა (+1)
,,კელაპტარი“ _ ზუგდიდის N1 საჯ. სკოლა (+0)
,,კიდობანი“ _ ხობის რ/ნ, პირველი მაისის საჯ. სკოლა (+1)
,,ლაზარე“ _ ხობის N2 საჯ. სკოლა (+0)
,,ფაზისი“ _ ფოთის წმ. ნიკოლოზის სახ.გიმნაზია (+0)

2.,,ივერონი“ _ ხულოს რ/ნ, სხალთის საჯ. სკოლა (+1)
,,სხალთა“ _ ხულოს რ/ნ, ფაჩხის საჯ. სკოლა (-1)

3.,,მრევლი“ _ დუშეთის რ/ნ, ჭოპორტის საჯ. სკოლა (+1)
„ცხრაკარა“ _ თიანეთის N2 საჯ. სკოლა (-1)
„ნათელი“ _ მესტიის რ/ნ, ლატალის საჯ. სკოლა (+1)

4.,,ერთობა“ _   წმ. ზაბულონისა და სოსანას სახ.საკათედრო ტაძართან არსებული
ვანის სამრევლო სკოლა (+1)
„განთიადი“ _ ხონის N3 საჯ. სკოლა (+1)
„კანდელი“ _ ხონის N2 საჯ. სკოლა (-1)
„ივერთა მესაჭეები“ _ წყალტუბოს წმ.გაბრიელ ქიქოძის სახ. გიმნაზია (+0)
„სიონი“ _ საჩხერის N1 საჯ. სკოლა (+1)


5.,,ჭულე“ _ ადიგენის რ/ნ, ზანავის საჯ. სკოლა (+1)
„საკმეველი“ _ ახალციხის რ/ნ, ტყემლანას საჯ. სკოლა (-1)
„კიდობანი“ _ ხაშურის წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. გიმნაზია (+1)

6.,,კირიე ელეისონ“ _ ცაგერის წმ.ილია მართლის სახ.  გიმნაზია (+1)
„კარიბჭე“ _ საგარეჯოს რ/ნ, პატარძეულის საჯ. სკოლა (+1)
„ონი“ _ ონის საჯ. სკოლა (+1)

7.,,უძღები შვილი“ _ ჩოხატაურის ყოვლადწმინდა ღვთისმშობლის სახ.გიმნაზია (+1)
„სტიქაროსნები“ _ თბილისის N191 საჯ. სკოლა (+1)
„კელაპტარი“ _ რუსთავის N 18 საჯ. სკოლა (+1)