სანუგეშო-სარაიონო ეტაპზე მონაწილე
უფროსი ასაკის გუნდები

 

1„აღმსარებელი“ - ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია  / 18 ქულა

2 „კელაპტარი“ - ცაგერის საჯ. სკოლა / 17ქულა

3 „ემანუელი“- ლენტეხის რ/ნ, სასაშის საჯ. სკოლა  / 23 ქულა

4 „ტრიხერუსა“ - ლენტეხის რ/ნ, ხელედის საჯ.სკოლა  / 22 ქულა

5 „კანდელი“- თერჯოლის რ/ნ, ალისუბნის საჯ. სკოლა / 21 ქულა

6 „ხარება“- ხონის რ/ნ, გუბის საჯ. სკოლა  / 19 ქულა

7 „ცისარტყელა“- საჩხერის რ/ნ, სარეკის საჯ.სკოლა  / 17ქულა

8 „ოსანა“- საგარეჯოს N2 საჯ. სკოლა / 19ქულა

9 „ბეთლემი“- საგარეჯოს N4 საჯ. სკოლა  / 17ქულა

10 „ქაროზი“-რუსთავის N23 საჯ.სკოლა / 24ქულა

11 „მადლი“-რუსთავის N22 საჯ. სკოლა / 23ქულა

12 „წმინდა მეფე თამარი“ - თბილისის  სკოლა-პანსიონი „წმ. მეფე თამარი“ / 17ქულა

13 „პირველები“- ბათუმის N1საჯ. სკოლა / 17ქულა

14 „იმედი“- მესტიის რ/ნ, წვირმის სკოლა / 18ქულა

15 „კერეონი“- ფოთის N5 საჯ.სკოლა / 17ქულა

16 „ემანუელი“- ზუგდიდის რ/ნ,დარჩელის საჯ. სკოლა  / 17ქულა

17 „ურთხელი“-ზუგდიდის N2 საჯ.სკოლა / 21ქულა

18 „ემანუელი“-კახათის წმ. გიორგის სახ. გიმნაზია / 18ქულა

19 „ამინ“- ხაშურის რ/ნ, ქვიშხეთის საჯ. სკოლა / 17ქულა

20 „ივერია“- ლანჩხუთის წმ. იოანე ნათლისმცემლის სახ. გიმნაზია / 19 ქ.

 

 

სანუგეშო-სარაიონო ეტაპზე მონაწილე
უმცროსი ასაკის გუნდები

 

1 „კელაპტარი“- სამტრედიის წმ. ნაზარი ლეჟავას სახ. გიმნაზია / 23ქულა

2 „ნოეს კიდობანი“- ბათუმის სკოლა-ლიცეუმი / 17ქულა 

3 „ევანგელე“-ზუგდიდის რ/ნ, დარჩელის საჯ.სკოლა / 20ქულა

4 „ჟალეთი“-თიანეთის N2 საჯ.სკოლა / 18ქულა

 

 

 

 

ზონალურ ეტაპზე მონაწილე  უფროსი ასაკის გუნდები

 

1 „ნიკორწმინდა“-თბილისის N153 საჯ.სკოლა / 0ქულა

2 „კირიე ელეისონ“- ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია / 23 (+1)ქულა

3 „ლაგუშედა“- ლენტეხის წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია
(N2 საჯ. სკოლა) / 24 (+1)ქულა

4 „ივერთა მესაჭეები“- წყალტუბოს წმ. გაბრიელ ეპისკოპოსის 
სახ. გიმნაზია / 22 (+1)ქულა

5 „ონი“-ონის საჯ. სკოლა / 29 (+1)ქულა

6 „ალილუია“-სამტრედიის წმ. ნაზარე ლეჟავას სახ. სკოლა / 27 (+1)ქულა

7 „კანდელი“-ხონის N2 საჯ.სკოლა / 25 (+1)ქულა

8 „განთიადი“-ხონის N3 საჯ.სკოლა / 24 (+ 0)ქულა

9 „ბაბილო“-ქუთაისის N30 საჯ. სკოლა / 16 (+1)ქულა

10 „მახვილი“-ქუთაისის N31 სსაჯ. სკოლა / 14 (-1) ქულა

11 „კელაპტარი“-ზესტაფონის რ/ნ, დილიკაურის საჯ. სკოლა / 14 (-1)ქულა

12 „ერთობა“-ვანის წმ.ზაბულონისა და სოსანას სახ. საკათედრო
ტაძართან არსებული სამრევლო სკოლა / 23 (+1)ქულა

13 „სიონი“- საჩხერის N1საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა

14 „კანდელი“- საჩხერის რ/ნ, ჩიხას საჯ.სკოლა / 19 (-1)ქულა

15 „ამბიონი“-ტყიბულის რ/ნ, ცუცხვათის საჯ. სკოლა  / 8 (+1)ქულა

16  „ივდითი“-ხარაგაულის რ/ნ, ლეღვანის საჯ. სკოლა / 11 (+1)ქულა

17 „ბალავარი“ -ხარაგაულის N2 საჯ. სკოლა / 10 (+0)ქულა

18 „კარიბჭე“- საგარეჯოს რ/ნ, პატარძეულის საჯ. სკოლა / 26 (+1)ქულა

19 „კარიბჭე“ -საგარეჯოს რ/ნ, პატარძეულის საჯ. სკოლა / 26 (+1) ქულა

20 „კელაპტარი“-რუსთავის N18 საჯ. სკოლა / 28 (+1) ქულა

21 „ალილუია“- რუსთავის N4 საჯ.სკოლა / 26 (-1)ქულა

22 „სტიქაროსნები“ -თბილისის N191 საჯ. სკოლა  / 28 (+1)ქულა

23 „ივერონი“- ხულოს რ/ნ, სხალთის საჯ. სკოლა / 8 (+1)ქულა

24 „სხალთა“- ხულოს რ/ნ, ფაჩხის საჯ. სკოლა / 7 (+0)ქულა

25 „ელია“-ლაჩხუთის რ/ნ, სუფსის საჯ. სკოლა / 20 ( +1)ქულა

26 „გული გონიერი“-გორის წმ. გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია / 18 (+1)ქულა

27 „ნათელი“- მესტიის რ/ნ, ლატალის სკოლა / 24 (+1)ქულა

28 „ლაზარე“- ხობის რ/ნ, N2 საჯ. სკოლა / 24 (+1)ქულა

29. „ნოეს კიდობანი“- ხობის რ/ნ, პირველი მაისის საჯ. სკოლა / 23 (+0)ქულა

30 „ფაზისი“ - ფოთის წმ. ნიკოლოზის  სახ.გიმნაზია / 21 (+1)ქულა

31 „ნეტარ არს“-აბაშის რ/ნ, სუჯუნის საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა

32 „ჭყონდიდელი“- სენაკის რ/ნ, ძვ. სენაკის საჯ. სკოლა / 13 (+0)ქულა

33 „მრწამსი“-სენაკის რ/ნ, ძვ. სენაკის საჯ. სკოლა / 22 (+1)ქულა

34 „ადონაი ნისი“-ზუგდიდის რ/ნ, სკოლა „ჯი. ელ. სი“ / 22 (+1)ქულა

35 „სიონი“ - დედოფლისწყაროს N1 საჯ. სკოლა / 17 (+1)ქულა

36 „მტრედები“- ყვარლის რ/ნ, სანავარდოს საჯ. სკოლა / 13 (+1)ქულა

37 „ნეკრესი“-  ბაისუბნის საჯ. სკოლა / 11 (-1)ქულა

38 „ფერისცვალება“- წალენჯიხის N1 საჯ. სკოლა / 30 (+1ქულა

39 „მრევლი“ - დუშეთის რ/ნ, ჭოპორტის საჯ. სკოლა / 19 (+1)ქულა

40 „ცხრაკარა“ - თიანეთის N2 საჯ. სკოლა / 18 (+0)ქულა

41 „მესვეტე“ - გარდაბნის რ/ნ, ნორიოს საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა

42 „ემანუელი“- თბილსის N 10 საჯ. სკოლა / 11 (+1)ქულა

43 „კომაროველები“ _ თბილსის N199 საჯ. სკოლა / 9 (-1)ქულა

44 „ჯვარი ვაზისა“ -გურჯანის რ/ნ, ვაზისუბნის საჯ .სკოლა / 11 (+1) ქულა

45 „კიდობანი“- ხაშურის წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. გიმნაზია / 24 (+1)ქულა

46. „ჭულე“ - ადიგენის რ/ნ, ჭულევის საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა

47 „მტრედი“- ადიგენის რ/ნ, უდის საჯ. სკოლა / 12 (-1)ქულა

48 „იმედი“ - ბორჯომის რ/ნ, ჭობისხევის საჯ. სკოლა / 9 (+1)ქულა

49 „კიდობანი“ - ბორჯომის N4 საჯ. სკოლა / 8 (+0)ქულა

50 „თაბორი“ - თბილსის N94 საჯ. სკოლა / 16 (+1)ქულა

51 „ალავერდი“ - თბილსის N152 საჯ. სკოლა / 15 (+0)ქულა

52 „საკმეველი“- ახალციხის რ/ნ, ტყემლანას საჯ.სკოლა  / 12( +1)ქულა

53 „უძღები შვილი“ - ჩოხატაურის ყოვლაწმინდა ღვთისმშობლის სახ. 
გიმნაზია / 24 (+1)ქულა

54 „კელაპტარი“ _ ზუგდიდის N1 საჯ. სკოლა /  20 (-1) ქულა

 

ზონალურ ეტაპზე მონაწილე  უმცროსი ასაკის გუნდები

 

1 „ჯვარი ვაზისა“ - ლენტეხის წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია 
(N2 საჯ. სკოლა)  / 20 (+1) ქულა

2 „მებადური“ - თბილისის N21 საჯ. სკოლა / 10 (+1)ქულა

3 „კერეონი“ - თერჯოლის რ/ნ, ღვანკითის საჯ. სკოლა  / 6 (+1)ქულა

4 „თორი“ - თერჯოლის N2 საჯ. სკოლა / 5 (+0)ქულა

5 „კარიბჭე“ - ხონის ტექ. შემოქშემოქმედების გიმნაზია / 28 (+1)ქულა

6 „ითიკანი“ - ქუთაისის N1 საჯ. სკოლა / 12 (+1)ქულა

7„ალილო“ - ზესტაფონის რ/ნ დილიკაურის საჯ. სკოლა / 10 (-1)ქულა

8 „კიდობანი“ - საჩხერის რ/ნ სარეკის საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა

9 „ნუნისი“ - ხარაგაულის წმ. ანდრია პირველწოდებულის
სახ. გიმნაზია / 13 (+1)ქულა

10 „კიდობანი“ - საგარეჯოს N4 საჯ. სკოლა  / 19 (+1)ქულა

11. „ძლევაი“ - რუსთავის N4 საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა

12 „სათნოება“ - რუსთავის N22 საჯ. სკოლა  / 23 (+1)ქულა

13 „დასაბამი“ - თბილისის N191 საჯ. სკოლა / 27 (+1)ქულა

14 „იბერია“ - ლაჩხუთის რ/ნ, სუფსის საჯ. სკოლა / 25 (+1)ქულა

15 „ზანდუკელი“ - გორის რ/ნ, სოფ. ფხვენევის საჯ. სკოლა / 23 (+1)ქულა

16 „ღვთის მოშიშნი“ - მესტიის რ/ნ, ლატალის საჯ.სკოლა  / 24 (+1)ქულა

17 „იერუსალიმი“ - ხობის  N2 საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა

18 „ედემი“ -ხობის რ/ნ, პირველი მაისის საჯ. სკოლა / 17 (+1)ქულა

19 „ბარძიმი“ - ფოთის N2 საჯ. სკოლა  / 14 (+1)ქულა

20 „მნათე“ - ზუგდიდის რ/ნ, რიყის საჯ. სკოლა / 25 (+1)ქულა

21 „იმედი“ - ყვარლის რ/ნ, სანავარდოს საჯ. სკოლა / 13 (+1) ქულა

22 „ლაზარე“ - თიანეთის N1 საჯ.სკოლა / 21 (+1)ქულა

23 „კლდეკარი“ - წალკის N2 საჯ. სკოლა / 0 ქულა

24 „ბიბლუსი“ - თბილსის N199 საჯ. სკოლა / 16  (+1)ქულა 

25 „ცისარტყელა“ - თბილისის წმ. გრიგოლ ხანძთელის სახ. გიმნაზია  / 15 (+0) ქულა

26 „მოძღვარი“ - რობერტ შუშანის სახ. გიმნაზია / 14 (-1) ქულა

27 „ჭულელა“ - ადიგენის რ/ნ, ზანავის საჯ. სკოლა / 12 (+1)ქულა

28 „ბეთლემი“ - ადიგენის რ/ნ კახარეთის საჯ. სკოლა / 11 (+0) ქულა

29 „ნათელი“ - ადიგენის რ/ნ, ქვემო ენთელის საჯ. სკოლა / 10 (-1)ქულა

30 „ჯვარი“ - წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა

31 „მტრედები“ - ახალციხის რ/ნ, ურავლის სკოლა / 0 ქულა

32 „შროშანი“ - თბილისის N215 საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა

33 „ფერისცვალება“- ჩოხატაურის ყოვლადწმინდა ღვთისმშობლის სახ. 
გიმნაზია / 24 (+1)ქულა