სარაიონო ეტაპის შედეგები

ზონალურ ეტაპზე მონაწილე უმცროსი ასაკის გუნდები:

ხაშურის წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. სკოლა-პანსიონი ------------------- „ჯვარი“ 16ქ. +1

ჩოხატაურის ყოვლაწმინდა ღვთისმშობლის სახ. სამრევლო სკოლა------------„მოწყალე სამარიტელი“ 22ქ. +1

ხულოს რ/ნ, ფაჩხის საჯ. სკოლა -----------------------------------------------„ბეთლემი“ 8ქ. +1

შუახევის რ/ნ, ფურტიოს საჯ. სკოლა -----------------------------------------„თამარიონი“ 7ქ. +0

ხულოს რ/ნ, ხიხაძირის საჯ. სკოლა -------------------------------------------„ვარდციხე“ 7ქ. +0

ლენტეხის რ/ნ, ჩოლურის საჯ. სკოლა ----------------------------------------„ჯვარი პატიოსანი“ 14ქ. +1

ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია -----------------------------------„ბოანერგეს“ 0ქ. +1

ხობის N2 საჯ. სკოლა ------------------------------------------------------------„იერუსალიმი“ 8ქ. +1

წალენჯიხის N1 საჯ. სკოლა-----------------------------------------------------„ბეთანია“ 8ქ. +1

სამტრედიის წმ.ნაზარი ლეჟავას სახ. გიმნაზია-------------------------------„კელაპტარი“ 18ქ. +1

ხონის N2 საჯ. სკოლა-------------------------------------------------------------„ჯვარი ვაზისა“ 16ქ. -1

ხარაგაულის გიმნაზია -----------------------------------------------------------„ნუნისი“ 0ქ. +1

ვანის წმ.ნინოს სახ. გიმნაზია----------------------------------------------------„თაბორი“ 13ქ. +1

ვანის სამრევლო სკოლა ----------------------------------------------------------„გოლგოთა“ 12ქ. +0

ფოთის N4 საჯ. სკოლა------------------------------------------------------------„ძლევაი“ 0ქ. +1

ზუგდიდის რ/ნ, დარჩელის საჯ. სკოლა----------------------------------------„სილოამი“ 13ქ. +1

მესტიის ქრისტიანული კულტურის ცენტრი----------------------------------„კიდობანი“ 11ქ. +1

გურჯაანის რ/ნ, ახალშენის საჯ. სკოლა-----------------------------------------„მტრედები“ 14ქ. +1

თიანეთის N1 საჯ. სკოლა---------------------------------------------------------„ლაზარე“ 13ქ. +1

ადიგენის რ/ნ, კახარეთის საჯ. სკოლა-------------------------------------------„ბეთლემი“ 11ქ. +1

ადიგენის რ/ნ, ზანავის საჯ. სკოლა-----------------------------------------------„ჭულელა“ 9ქ. -1

თბილისის N191 საჯ. სკოლა------------------------------------------------------„დასაბამი“ 25ქ. +1

თბილისის N191 საჯ. სკოლა-------------------------------------------------------„ემანუელი“ 23ქ. -1

ბოლნისის წმ.იოანე ბოლნელის სახ.გიმნაზია-----------------------------------„ბოლნელი“ 5ქ. +1

წალკის N2 საჯ. სკოლა--------------------------------------------------------------„კლდეკარი“ 4ქ. +0

თბილისის N199 საჯ. სკოლა--------------------------------------------------------„ბიბლუსი“ 8ქ. +1

წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია --------------------------------------------------„ნერგები“ 7ქ. +0

თბილისის N195 საჯ. სკოლა--------------------------------------------------------„ორბი“ 6ქ. -1

თბილისის N215 საჯ. სკოლა--------------------------------------------------------„მრწამსი“ 8ქ. +1

თბილისის N83 საჯ. სკოლა----------------------------------------------------------„ივერია“ 7ქ. +0

რუსთავის N22 საჯ. სკოლა-----------------------------------------------------------„სათნოება“ 28ქ. +1

თბილისის N150 საჯ. სკოლა---------------------------------------------------- "ქაროზი" 5ქ. +1

თბილისის N144 საჯ. სკოლა-----------------------------------------------------"ბეთლემი" 4ქ. +0