სანუგეშო-სარაიონო ეტაპზე მონაწილე
უფროსი ასაკის გუნდები
1„აღმსარებელი“ - ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია / 18 ქულა
2 „კელაპტარი“ - ცაგერის საჯ. სკოლა / 17ქულა
3 „ემანუელი“- ლენტეხის რ/ნ, სასაშის საჯ. სკოლა / 23 ქულა
4 „ტრიხერუსა“ - ლენტეხის რ/ნ, ხელედის საჯ.სკოლა / 22 ქულა
5 „კანდელი“- თერჯოლის რ/ნ, ალისუბნის საჯ. სკოლა / 21 ქულა
6 „ხარება“- ხონის რ/ნ, გუბის საჯ. სკოლა / 19 ქულა
7 „ცისარტყელა“- საჩხერის რ/ნ, სარეკის საჯ.სკოლა / 17ქულა
8 „ოსანა“- საგარეჯოს N2 საჯ. სკოლა / 19ქულა
9 „ბეთლემი“- საგარეჯოს N4 საჯ. სკოლა / 17ქულა
10 „ქაროზი“-რუსთავის N23 საჯ.სკოლა / 24ქულა
11 „მადლი“-რუსთავის N22 საჯ. სკოლა / 23ქულა
12 „წმინდა მეფე თამარი“ - თბილისის სკოლა-პანსიონი „წმ. მეფე თამარი“ / 17ქულა
13 „პირველები“- ბათუმის N1საჯ. სკოლა / 17ქულა
14 „იმედი“- მესტიის რ/ნ, წვირმის სკოლა / 18ქულა
15 „კერეონი“- ფოთის N5 საჯ.სკოლა / 17ქულა
16 „ემანუელი“- ზუგდიდის რ/ნ,დარჩელის საჯ. სკოლა / 17ქულა
17 „ურთხელი“-ზუგდიდის N2 საჯ.სკოლა / 21ქულა
18 „ემანუელი“-კახათის წმ. გიორგის სახ. გიმნაზია / 18ქულა
19 „ამინ“- ხაშურის რ/ნ, ქვიშხეთის საჯ. სკოლა / 17ქულა
20 „ივერია“- ლანჩხუთის წმ. იოანე ნათლისმცემლის სახ. გიმნაზია / 19 ქ.
სანუგეშო-სარაიონო ეტაპზე მონაწილე
უმცროსი ასაკის გუნდები
1 „კელაპტარი“- სამტრედიის წმ. ნაზარი ლეჟავას სახ. გიმნაზია / 23ქულა
2 „ნოეს კიდობანი“- ბათუმის სკოლა-ლიცეუმი / 17ქულა
3 „ევანგელე“-ზუგდიდის რ/ნ, დარჩელის საჯ.სკოლა / 20ქულა
4 „ჟალეთი“-თიანეთის N2 საჯ.სკოლა / 18ქულა
ზონალურ ეტაპზე მონაწილე უფროსი ასაკის გუნდები
1 „ნიკორწმინდა“-თბილისის N153 საჯ.სკოლა / 0ქულა
2 „კირიე ელეისონ“- ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია / 23 (+1)ქულა
3 „ლაგუშედა“- ლენტეხის წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია
(N2 საჯ. სკოლა) / 24 (+1)ქულა
4 „ივერთა მესაჭეები“- წყალტუბოს წმ. გაბრიელ ეპისკოპოსის
სახ. გიმნაზია / 22 (+1)ქულა
5 „ონი“-ონის საჯ. სკოლა / 29 (+1)ქულა
6 „ალილუია“-სამტრედიის წმ. ნაზარე ლეჟავას სახ. სკოლა / 27 (+1)ქულა
7 „კანდელი“-ხონის N2 საჯ.სკოლა / 25 (+1)ქულა
8 „განთიადი“-ხონის N3 საჯ.სკოლა / 24 (+ 0)ქულა
9 „ბაბილო“-ქუთაისის N30 საჯ. სკოლა / 16 (+1)ქულა
10 „მახვილი“-ქუთაისის N31 სსაჯ. სკოლა / 14 (-1) ქულა
11 „კელაპტარი“-ზესტაფონის რ/ნ, დილიკაურის საჯ. სკოლა / 14 (-1)ქულა
12 „ერთობა“-ვანის წმ.ზაბულონისა და სოსანას სახ. საკათედრო
ტაძართან არსებული სამრევლო სკოლა / 23 (+1)ქულა
13 „სიონი“- საჩხერის N1საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა
14 „კანდელი“- საჩხერის რ/ნ, ჩიხას საჯ.სკოლა / 19 (-1)ქულა
15 „ამბიონი“-ტყიბულის რ/ნ, ცუცხვათის საჯ. სკოლა / 8 (+1)ქულა
16 „ივდითი“-ხარაგაულის რ/ნ, ლეღვანის საჯ. სკოლა / 11 (+1)ქულა
17 „ბალავარი“ -ხარაგაულის N2 საჯ. სკოლა / 10 (+0)ქულა
18 „კარიბჭე“- საგარეჯოს რ/ნ, პატარძეულის საჯ. სკოლა / 26 (+1)ქულა
19 „კარიბჭე“ -საგარეჯოს რ/ნ, პატარძეულის საჯ. სკოლა / 26 (+1) ქულა
20 „კელაპტარი“-რუსთავის N18 საჯ. სკოლა / 28 (+1) ქულა
21 „ალილუია“- რუსთავის N4 საჯ.სკოლა / 26 (-1)ქულა
22 „სტიქაროსნები“ -თბილისის N191 საჯ. სკოლა / 28 (+1)ქულა
23 „ივერონი“- ხულოს რ/ნ, სხალთის საჯ. სკოლა / 8 (+1)ქულა
24 „სხალთა“- ხულოს რ/ნ, ფაჩხის საჯ. სკოლა / 7 (+0)ქულა
25 „ელია“-ლაჩხუთის რ/ნ, სუფსის საჯ. სკოლა / 20 ( +1)ქულა
26 „გული გონიერი“-გორის წმ. გიორგი მთაწმინდელის გიმნაზია / 18 (+1)ქულა
27 „ნათელი“- მესტიის რ/ნ, ლატალის სკოლა / 24 (+1)ქულა
28 „ლაზარე“- ხობის რ/ნ, N2 საჯ. სკოლა / 24 (+1)ქულა
29. „ნოეს კიდობანი“- ხობის რ/ნ, პირველი მაისის საჯ. სკოლა / 23 (+0)ქულა
30 „ფაზისი“ - ფოთის წმ. ნიკოლოზის სახ.გიმნაზია / 21 (+1)ქულა
31 „ნეტარ არს“-აბაშის რ/ნ, სუჯუნის საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა
32 „ჭყონდიდელი“- სენაკის რ/ნ, ძვ. სენაკის საჯ. სკოლა / 13 (+0)ქულა
33 „მრწამსი“-სენაკის რ/ნ, ძვ. სენაკის საჯ. სკოლა / 22 (+1)ქულა
34 „ადონაი ნისი“-ზუგდიდის რ/ნ, სკოლა „ჯი. ელ. სი“ / 22 (+1)ქულა
35 „სიონი“ - დედოფლისწყაროს N1 საჯ. სკოლა / 17 (+1)ქულა
36 „მტრედები“- ყვარლის რ/ნ, სანავარდოს საჯ. სკოლა / 13 (+1)ქულა
37 „ნეკრესი“- ბაისუბნის საჯ. სკოლა / 11 (-1)ქულა
38 „ფერისცვალება“- წალენჯიხის N1 საჯ. სკოლა / 30 (+1ქულა
39 „მრევლი“ - დუშეთის რ/ნ, ჭოპორტის საჯ. სკოლა / 19 (+1)ქულა
40 „ცხრაკარა“ - თიანეთის N2 საჯ. სკოლა / 18 (+0)ქულა
41 „მესვეტე“ - გარდაბნის რ/ნ, ნორიოს საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა
42 „ემანუელი“- თბილსის N 10 საჯ. სკოლა / 11 (+1)ქულა
43 „კომაროველები“ _ თბილსის N199 საჯ. სკოლა / 9 (-1)ქულა
44 „ჯვარი ვაზისა“ -გურჯანის რ/ნ, ვაზისუბნის საჯ .სკოლა / 11 (+1) ქულა
45 „კიდობანი“- ხაშურის წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. გიმნაზია / 24 (+1)ქულა
46. „ჭულე“ - ადიგენის რ/ნ, ჭულევის საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა
47 „მტრედი“- ადიგენის რ/ნ, უდის საჯ. სკოლა / 12 (-1)ქულა
48 „იმედი“ - ბორჯომის რ/ნ, ჭობისხევის საჯ. სკოლა / 9 (+1)ქულა
49 „კიდობანი“ - ბორჯომის N4 საჯ. სკოლა / 8 (+0)ქულა
50 „თაბორი“ - თბილსის N94 საჯ. სკოლა / 16 (+1)ქულა
51 „ალავერდი“ - თბილსის N152 საჯ. სკოლა / 15 (+0)ქულა
52 „საკმეველი“- ახალციხის რ/ნ, ტყემლანას საჯ.სკოლა / 12( +1)ქულა
53 „უძღები შვილი“ - ჩოხატაურის ყოვლაწმინდა ღვთისმშობლის სახ.
გიმნაზია / 24 (+1)ქულა
54 „კელაპტარი“ _ ზუგდიდის N1 საჯ. სკოლა / 20 (-1) ქულა
ზონალურ ეტაპზე მონაწილე უმცროსი ასაკის გუნდები
1 „ჯვარი ვაზისა“ - ლენტეხის წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახ. გიმნაზია
(N2 საჯ. სკოლა) / 20 (+1) ქულა
2 „მებადური“ - თბილისის N21 საჯ. სკოლა / 10 (+1)ქულა
3 „კერეონი“ - თერჯოლის რ/ნ, ღვანკითის საჯ. სკოლა / 6 (+1)ქულა
4 „თორი“ - თერჯოლის N2 საჯ. სკოლა / 5 (+0)ქულა
5 „კარიბჭე“ - ხონის ტექ. შემოქშემოქმედების გიმნაზია / 28 (+1)ქულა
6 „ითიკანი“ - ქუთაისის N1 საჯ. სკოლა / 12 (+1)ქულა
7„ალილო“ - ზესტაფონის რ/ნ დილიკაურის საჯ. სკოლა / 10 (-1)ქულა
8 „კიდობანი“ - საჩხერის რ/ნ სარეკის საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა
9 „ნუნისი“ - ხარაგაულის წმ. ანდრია პირველწოდებულის
სახ. გიმნაზია / 13 (+1)ქულა
10 „კიდობანი“ - საგარეჯოს N4 საჯ. სკოლა / 19 (+1)ქულა
11. „ძლევაი“ - რუსთავის N4 საჯ. სკოლა / 21 (+1)ქულა
12 „სათნოება“ - რუსთავის N22 საჯ. სკოლა / 23 (+1)ქულა
13 „დასაბამი“ - თბილისის N191 საჯ. სკოლა / 27 (+1)ქულა
14 „იბერია“ - ლაჩხუთის რ/ნ, სუფსის საჯ. სკოლა / 25 (+1)ქულა
15 „ზანდუკელი“ - გორის რ/ნ, სოფ. ფხვენევის საჯ. სკოლა / 23 (+1)ქულა
16 „ღვთის მოშიშნი“ - მესტიის რ/ნ, ლატალის საჯ.სკოლა / 24 (+1)ქულა
17 „იერუსალიმი“ - ხობის N2 საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა
18 „ედემი“ -ხობის რ/ნ, პირველი მაისის საჯ. სკოლა / 17 (+1)ქულა
19 „ბარძიმი“ - ფოთის N2 საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა
20 „მნათე“ - ზუგდიდის რ/ნ, რიყის საჯ. სკოლა / 25 (+1)ქულა
21 „იმედი“ - ყვარლის რ/ნ, სანავარდოს საჯ. სკოლა / 13 (+1) ქულა
22 „ლაზარე“ - თიანეთის N1 საჯ.სკოლა / 21 (+1)ქულა
23 „კლდეკარი“ - წალკის N2 საჯ. სკოლა / 0 ქულა
24 „ბიბლუსი“ - თბილსის N199 საჯ. სკოლა / 16 (+1)ქულა
25 „ცისარტყელა“ - თბილისის წმ. გრიგოლ ხანძთელის სახ. გიმნაზია / 15 (+0) ქულა
26 „მოძღვარი“ - რობერტ შუშანის სახ. გიმნაზია / 14 (-1) ქულა
27 „ჭულელა“ - ადიგენის რ/ნ, ზანავის საჯ. სკოლა / 12 (+1)ქულა
28 „ბეთლემი“ - ადიგენის რ/ნ კახარეთის საჯ. სკოლა / 11 (+0) ქულა
29 „ნათელი“ - ადიგენის რ/ნ, ქვემო ენთელის საჯ. სკოლა / 10 (-1)ქულა
30 „ჯვარი“ - წმ. დიმიტრი ყიფიანის სახ. საჯ. სკოლა / 18 (+1)ქულა
31 „მტრედები“ - ახალციხის რ/ნ, ურავლის სკოლა / 0 ქულა
32 „შროშანი“ - თბილისის N215 საჯ. სკოლა / 14 (+1)ქულა
33 „ფერისცვალება“- ჩოხატაურის ყოვლადწმინდა ღვთისმშობლის სახ.
გიმნაზია / 24 (+1)ქულა