„ჩვენ ვსწავლობთ ბიბლიას“ - 2023 წ. I I I ეტაპზე გდასული გუნდები
„ჩვენ ვსწავლობთ ბიბლიას“ - 2023 წ.
I I I ეტაპზე გდასული გუნდები
თბილისი
უფროსი ას. ჯგ.
- 1) თბილისის Nსაჯ. სკ. - „იორდანე“ - 12 ქ. (სანუგეშო)
2) ადიგენი. სოფ. არალის სჯ. სკ. „ირმისა“ - 14 ქ. (სანუგეშო)
3) დედოფლისწყაროს წმ. ვახტანგ გორგასლის სახ. მართლმ. სკ. „გორგასლიანი“ - 26 ქ. (+1)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) თბილისის ქართულ-ინგლისური სკ. „ბრიტანიკა“ - „გონების ხმა“ - 21 ქ. (+1)
ქვემო ქრთლი
I თამაში ---------
უფროსი ას. ჯგ.
რუსთავის N4 საჯ. სკ-ის გუნდები:
1) „წყალობა“ - 17 ქ. (სანუგეშო)
2) „ძლევაი“ - 33 ქ. (+1)
3) „მადლი“ - 16 ქ. (სანუგეშო)
4) რუსთავის სიონთან არსებული სკ. „მთაწმინდელი“ - „აღმოსავლეთის ვარსკვლავი“ - 23 ქ. (-2)
5) რუსთავის N22 საჯ. სკ. - 26 ქ. (-2)
უმცროსი ას. ჯგ.
რუსთავის N4 საჯ. სკ-ის გუნდები:
1) „ცისკარი“ - 19 ქ. (სანუგეშო)
2) „კარიბჭე“ - 30 ქ. (+1)
3) რუსთავის N22 საჯ. სკ. - „ფსალმუნნი - 22 ქ. (-2)
I I თამაში --------
უფროსი ას. ჯგ.
1) რუსთავის N11 საჯ. სკ. - „მშვიდობა“ - 14 ქ. (სანუგეშო)
2) რუსთავის N7 საჯ. სკ. - „ემანუელი“ - 28 ქ. (+1)
3) ბოლნისის N1 საჯ. სკ. - „სიონი“ - 20 ქ. (-2)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) რუსთავის N7 საჯ. სკ. - „ნათელი“ - 22 ქ. (-1)
2) რუსთავის N5 საჯ. სკ. - „კანდელი“ - 24 ქ. (+1)
სამეგრელო
უფროსი ას. ჯგ.
1) ზუგდიდის N2 საჯ. სკ. - „ჯვარი მძლეველი“ - 24 ქ. (+1)
2) წალენჯიხა. სოფ. ფახულანის საჯ. სკ. - „კელაპტარი“ - 12 ქ. (სანუგეშო)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) ხობი. სოფ. პირველი მაისის საჯ. სკ - „ედემი“ - 13 ქ. (სანუგეშო)
2) მესტიის სკოლა-გიმნაზია - „ოსანა“ - 28 ქ. (+1)
ცაგერი-ლენტეხი
უფროსი ას. ჯგ.
1) ცაგერის წმ. ილია მართლის სახ. გიმნაზია - „აღმსარებელი“ - 25 ქ. (+1)
2) ლენტეხი. სოფ. ჩოლურის საჯ. სკ. - „ჯვარი მძლეველი“ - 12 ქ. (სანუგეშო)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) ცაგერის წმ. ილი მართლის სახ. გიმნაზია - „ემანუელი“ (+1)
მესტია
უფროსი ას. ჯგ.
1) მესტიის სკოლა-გიმნაზია - „ადონაი“ - 27 ქ. (+1)
გურია
უფროსი ას. ჯგ.
1) ჩოხატაურის ყოვლადწმ. ღვთისმშობლის სახ. სამრ. სკ. – „XI ჟამის მუშაკნი“ - 31 ქ. (+1)
2) ქობულეთის წმ. კირიონ II სახ. საგანმან. მართლმ. ცენტრი - „ივერონი“ - 29 ქ. (-1)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) ჩოხატაურის ყოვლადწმ. ღვთისმშობლის სახ. სამრ. სკ. – „მოწყალე სამარიტელი“ - 26 ქ. (+1)
იმერეთი
უფროსი ას. ჯგ.
1) სამტრედიის წმიდა ნაზარი ლჟავას სახ. მართლმ. სკ. - „ელ-როი“ - 26 ქ. (+1)
2) ხარაგაულის წმ. ანდრია პირველწ. სახ. გიმნაზია - „რკინის ჯვარი“ - 14 ქ. (სანუგეშო)
3) თერჯოლა. სოფ. ახალთერჯოლის საჯ. სკ. - „ლაზარე“ - 13 ქ. (სანუგეშო)
უმცროსი ას. ჯგ.
1) სამტრედიის წმიდა ნაზარი ლჟავას სახ. მართლმ. სკ - „ალილუია“ - 16 ქ. (სანუგეშო)
2) ხონის ტექ-შემოქმედების გიმნაზია - „იმედი“ - 24 ქ. (0)
3) ვანის წმ. ნინოს სახ. მართლმად. გიმნაზია - „ელ-შადაი“ - 25 ქ. (+1)
4) საჩხერე. სოფ. გორისის საჯ. სკ. - „გულანი“ - 12 ქ. (სანუგეშო)
კახეთი
უმცროსი ას. ჯგ.
1) დედოფლისწყაროს წმ. ვახტანგ გორგასლის სახ. მართლმ. სკ. „გორგასლიანი“ - 19 ქ. (+1)
2) საგარეჯოს N4 საჯ. სკ. „ნოეს კიდობანი“ - 13 ქ. (სანუგეშო)